NCP4671DMX12TCG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP4671DMX12TCG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP4671DMX12TCG
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.2V 400MA 6XDFN
Podatkovni listi: NCP4671DMX12TCG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NCP4671DMX12TCG
Številka dela NCP4671DMX12TCG Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 1.2V 400MA 6XDFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3975 pcs Podatkovni list NCP4671DMX12TCG.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.28V @ 400mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.2V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.25V
Paket naprave za dobavitelja 6-XDFN (1.2x1.2) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Under Voltage Lockout (UVLO) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-XFDFN PSRR 80dB ~ 50dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena NCP4671DMX12TCG-ND
NCP4671DMX12TCGOSTR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 400mA 6-XDFN (1.2x1.2) Trenutni - Quiescent (Iq) 40µA
Trenutni - izhod 400mA Nadzorne funkcije Enable