NCP4671DSN12T1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP4671DSN12T1G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP4671DSN12T1G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.2V 400MA SOT23-5
Podatkovni listi: NCP4671DSN12T1G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCP4671DSN12T1G
Številka dela NCP4671DSN12T1G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 1.2V 400MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 130052 pcs Podatkovni list NCP4671DSN12T1G.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.28V @ 400mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.2V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.25V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Under Voltage Lockout (UVLO) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 80dB ~ 50dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena NCP4671DSN12T1G-ND
NCP4671DSN12T1GOSTR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 400mA SOT-23-5 Trenutni - Quiescent (Iq) 40µA
Trenutni - izhod 400mA Nadzorne funkcije Enable