NCP4685ESQ33T1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP4685ESQ33T1G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 150MA SC82AB
Podatkovni listi: NCP4685ESQ33T1G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NCP4685ESQ33T1G
Številka dela NCP4685ESQ33T1G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 3.3V 150MA SC82AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4674 pcs Podatkovni list NCP4685ESQ33T1G.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.32V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.25V
Paket naprave za dobavitelja SC-82AB Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-82A, SOT-343 PSRR 30dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena NCP4685ESQ33T1G-ND
NCP4685ESQ33T1GOSTR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA SC-82AB Trenutni - Quiescent (Iq) 1.5µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Enable