NCP4686DSN18T1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP4686DSN18T1G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP4686DSN18T1G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 400MA SOT23-5
Podatkovni listi: NCP4686DSN18T1G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NCP4686DSN18T1G
Številka dela NCP4686DSN18T1G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 1.8V 400MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4011 pcs Podatkovni list NCP4686DSN18T1G.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.31V @ 400mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 3.6V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 60dB (10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 400mA SOT-23-5
Trenutni - Quiescent (Iq) 75µA Trenutni - izhod 400mA