NCP4687DMX33TCG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP4687DMX33TCG
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6XDFN
Podatkovni listi: NCP4687DMX33TCG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NCP4687DMX33TCG
Številka dela NCP4687DMX33TCG Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6XDFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4303 pcs Podatkovni list NCP4687DMX33TCG.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.32V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.25V
Paket naprave za dobavitelja 6-XDFN (1.2x1.2) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-XFDFN Exposed Pad PSRR 75dB ~ 70dB (1kHz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 6-XDFN (1.2x1.2)
Trenutni - Quiescent (Iq) 115µA Trenutni - izhod 500mA