NCP4687DH25T1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP4687DH25T1G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP4687DH25T1G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 500MA SOT89-5
Podatkovni listi: NCP4687DH25T1G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCP4687DH25T1G
Številka dela NCP4687DH25T1G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 2.5V 500MA SOT89-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 117044 pcs Podatkovni list NCP4687DH25T1G.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.34V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.25V
Paket naprave za dobavitelja SOT-89-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer SOT-89-5/6 PSRR 75dB ~ 70dB (1kHz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena NCP4687DH25T1GOSCT delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA SOT-89-5 Trenutni - Quiescent (Iq) 115µA
Trenutni - izhod 500mA Nadzorne funkcije Enable