NCP563SQ15T1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP563SQ15T1G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.5V 80MA SC82AB
Podatkovni listi: NCP563SQ15T1G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCP563SQ15T1G
Številka dela NCP563SQ15T1G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 1.5V 80MA SC82AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 268174 pcs Podatkovni list NCP563SQ15T1G.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.8V @ 80mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja SC-82AB Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer SC-82A, SOT-343 PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena NCP563SQ15T1GOSDKR delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 80mA SC-82AB
Tok - Supply (Max) 6µA Trenutni - Quiescent (Iq) 1µA
Trenutni - izhod 80mA Nadzorne funkcije -