NCP563SQ18T1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP563SQ18T1
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 80MA SC82AB
Podatkovni listi: NCP563SQ18T1.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije NCP563SQ18T1
Številka dela NCP563SQ18T1 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 1.8V 80MA SC82AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4210 pcs Podatkovni list NCP563SQ18T1.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.55V @ 80mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja SC-82AB Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-82A, SOT-343 PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena NCP563SQ18T1OSTR delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 80mA SC-82AB Tok - Supply (Max) 6µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 1µA Trenutni - izhod 80mA