NCP565D2T12R4
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP565D2T12R4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP565D2T12R4
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.2V 1.5A D2PAK
Podatkovni listi: NCP565D2T12R4.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije NCP565D2T12R4
Številka dela NCP565D2T12R4 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 1.2V 1.5A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4878 pcs Podatkovni list NCP565D2T12R4.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.2V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 9V
Paket naprave za dobavitelja D2PAK Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB PSRR 85dB ~ 75db (120Hz ~ 1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 1.5A D2PAK
Trenutni - Quiescent (Iq) 3mA Trenutni - izhod 1.5A