NCP565D2T12R4G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP565D2T12R4G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP565D2T12R4G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.2V 1.5A D2PAK
Podatkovni listi: NCP565D2T12R4G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
1600 pcs
2400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCP565D2T12R4G
Številka dela NCP565D2T12R4G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 1.2V 1.5A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 95582 pcs Podatkovni list NCP565D2T12R4G.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.2V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 9V
Paket naprave za dobavitelja D2PAK Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB PSRR 85dB ~ 75db (120Hz ~ 1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena NCP565D2T12R4G-ND
NCP565D2T12R4GOSTR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 1.5A D2PAK
Trenutni - Quiescent (Iq) 3mA Trenutni - izhod 1.5A
Nadzorne funkcije - Številka osnovnega dela NCP565
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
NCP565D2T
NCP565D2T
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: IC REG LIN POS ADJ 1.5A D2PAK-5
Na zalogi: 5051 pcs
Prenesi: NCP565D2T.pdf
RFQ
NCP563SQ50T1G
NCP563SQ50T1G
Opis: IC REG LINEAR 5V 80MA SC82AB
Na zalogi: 235910 pcs
Prenesi: NCP563SQ50T1G.pdf
RFQ
NCP565D2T12
NCP565D2T12
Opis: IC REG LINEAR 1.2V 1.5A D2PAK