NCP565MN12T2G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP565MN12T2G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP565MN12T2G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.2V 1.5A 6DFN
Podatkovni listi: NCP565MN12T2G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCP565MN12T2G
Številka dela NCP565MN12T2G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 1.2V 1.5A 6DFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 99735 pcs Podatkovni list NCP565MN12T2G.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.2V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 9V
Paket naprave za dobavitelja 6-DFN (3x3) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-VDFN Exposed Pad PSRR 85dB ~ 75db (120Hz ~ 1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena NCP565MN12T2G-ND
NCP565MN12T2GOSTR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 1.5A 6-DFN (3x3)
Trenutni - Quiescent (Iq) 3mA Trenutni - izhod 1.5A