NCP705MT18TCG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP705MT18TCG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP705MT18TCG
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 500MA 6WDFN
Podatkovni listi: NCP705MT18TCG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCP705MT18TCG
Številka dela NCP705MT18TCG Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 1.8V 500MA 6WDFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 134609 pcs Podatkovni list NCP705MT18TCG.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 6-WDFN (2x2) Serija -
Paket / primer 6-WDFN Exposed Pad PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena NCP705MT18TCGOSDKR delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA 6-WDFN (2x2)
Trenutni - Quiescent (Iq) 25µA Trenutni - izhod 500mA