NCP705MT28TCG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP705MT28TCG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP705MT28TCG
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.8V 500MA 6WDFN
Podatkovni listi: NCP705MT28TCG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCP705MT28TCG
Številka dela NCP705MT28TCG Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 2.8V 500MA 6WDFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 154093 pcs Podatkovni list NCP705MT28TCG.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.35V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 6-WDFN (2x2) Serija -
Paket / primer 6-WDFN Exposed Pad PSRR 73dB ~ 56dB (100Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena NCP705MT28TCGOSCT delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 500mA 6-WDFN (2x2)
Trenutni - Quiescent (Iq) 25µA Trenutni - izhod 500mA