NCV5501DT15RKG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCV5501DT15RKG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCV5501DT15RKG
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.5V 500MA DPAK
Podatkovni listi: NCV5501DT15RKG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCV5501DT15RKG
Številka dela NCV5501DT15RKG Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 1.5V 500MA DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 199953 pcs Podatkovni list NCV5501DT15RKG.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.073V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja DPAK Serija Automotive, AEC-Q100
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 75dB ~ 70dB (120hZ ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 500mA DPAK Tok - Supply (Max) 20mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 500µA Trenutni - izhod 500mA