NCV5501DT33RKG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCV5501DT33RKG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCV5501DT33RKG
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 500MA DPAK
Podatkovni listi: NCV5501DT33RKG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCV5501DT33RKG
Številka dela NCV5501DT33RKG Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 3.3V 500MA DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 249130 pcs Podatkovni list NCV5501DT33RKG.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.7V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja DPAK Serija Automotive, AEC-Q100
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 75dB ~ 70dB (120hZ ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena NCV5501DT33RKG-ND
NCV5501DT33RKGOSTR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA DPAK
Tok - Supply (Max) 20mA Trenutni - Quiescent (Iq) 500µA
Trenutni - izhod 500mA Nadzorne funkcije Enable