NCV551SN15T1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCV551SN15T1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCV551SN15T1
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.5V 150MA 5TSOP
Podatkovni listi: NCV551SN15T1.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije NCV551SN15T1
Številka dela NCV551SN15T1 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 1.5V 150MA 5TSOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3989 pcs Podatkovni list NCV551SN15T1.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.22V @ 10mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 12V
Paket naprave za dobavitelja 5-TSOP Serija Automotive, AEC-Q100
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 150mA 5-TSOP
Tok - Supply (Max) 8µA Trenutni - Quiescent (Iq) 1µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Enable
Številka osnovnega dela NCV551
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
NCV5501DT33G
NCV5501DT33G
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 500MA DPAK
Na zalogi: 156886 pcs
Prenesi: NCV5501DT33G.pdf
RFQ
NCV551SN15T1G
NCV551SN15T1G
Opis: IC REG LINEAR 1.5V 150MA 5TSOP