NCV8501D100G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCV8501D100G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 10V 150MA 8SOIC
Podatkovni listi: NCV8501D100G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NCV8501D100G
Številka dela NCV8501D100G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 10V 150MA 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5080 pcs Podatkovni list NCV8501D100G.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.6V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 10V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 45V
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija Automotive, AEC-Q100
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 150°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 150mA 8-SOIC
Tok - Supply (Max) 19mA Trenutni - Quiescent (Iq) 150µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Enable, Reset
Številka osnovnega dela NCV8501
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
NCV8450STT3G
NCV8450STT3G
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: IC DRIVER HIGH SIDE SOT-223-4
Na zalogi: 4261 pcs
Prenesi: NCV8450STT3G.pdf
RFQ
NCV8501D25G
NCV8501D25G
Opis: IC REG LINEAR 2.5V 150MA 8SOIC
Na zalogi: 5488 pcs
Prenesi: NCV8501D25G.pdf
RFQ
NCV8501D100
NCV8501D100
Opis: IC REG LINEAR 10V 150MA 8SOIC