NCV8501D100R2G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCV8501D100R2G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 10V 150MA 8SOIC
Podatkovni listi: NCV8501D100R2G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NCV8501D100R2G
Številka dela NCV8501D100R2G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 10V 150MA 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4444 pcs Podatkovni list NCV8501D100R2G.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.6V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 10V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 45V
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija Automotive, AEC-Q100
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena NCV8501D100R2GOS
NCV8501D100R2GOS-ND
NCV8501D100R2GOSTR
delovna temperatura -40°C ~ 150°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 150mA 8-SOIC Tok - Supply (Max) 19mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 150µA Trenutni - izhod 150mA
Nadzorne funkcije Enable, Reset Številka osnovnega dela NCV8501
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
NCV8461DR2G
NCV8461DR2G
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: IC DRIVER HIGH SIDE 8SOIC
Na zalogi: 115648 pcs
Prenesi: NCV8461DR2G.pdf
RFQ
NCV8460ADR2G
NCV8460ADR2G
Na zalogi: 95265 pcs
Prenesi: NCV8460ADR2G.pdf
RFQ
NCV8501D100
NCV8501D100
Opis: IC REG LINEAR 10V 150MA 8SOIC