NCV8705MT28TCG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCV8705MT28TCG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCV8705MT28TCG
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.8V 500MA 6WDFN
Podatkovni listi: NCV8705MT28TCG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCV8705MT28TCG
Številka dela NCV8705MT28TCG Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 2.8V 500MA 6WDFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 108222 pcs Podatkovni list NCV8705MT28TCG.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 2.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 6-WDFN (2x2) Serija Automotive, AEC-Q100
Paket / primer 6-WDFN Exposed Pad PSRR 73dB ~ 56dB (100Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena NCV8705MT28TCG-ND
NCV8705MT28TCGOSTR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 500mA 6-WDFN (2x2)
Trenutni - Quiescent (Iq) 25µA Trenutni - izhod 500mA