NCV8703SN28T1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCV8703SN28T1G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCV8703SN28T1G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.8V 300MA 5TSOP
Podatkovni listi: NCV8703SN28T1G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NCV8703SN28T1G
Številka dela NCV8703SN28T1G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 2.8V 300MA 5TSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 92695 pcs Podatkovni list NCV8703SN28T1G.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 2.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 5-TSOP Serija Automotive, AEC-Q100
Paket / primer SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 300mA 5-TSOP Trenutni - Quiescent (Iq) 20µA
Trenutni - izhod 300mA Nadzorne funkcije Enable