NDD04N50Z-1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NDD04N50Z-1G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 500V 3A IPAK
Podatkovni listi: NDD04N50Z-1G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NDD04N50Z-1G
Številka dela NDD04N50Z-1G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 500V 3A IPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4114 pcs Podatkovni list NDD04N50Z-1G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 50µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja I-PAK
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.7 Ohm @ 1.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 61W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Druga imena NDD04N50Z-1G-ND
NDD04N50Z-1GOS
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 308pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 12nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V
natančen opis N-Channel 500V 3A (Tc) 61W (Tc) Through Hole I-PAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 3A (Tc)