NDD03N60ZT4G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NDD03N60ZT4G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NDD03N60ZT4G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V DPAK
Podatkovni listi: NDD03N60ZT4G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NDD03N60ZT4G
Številka dela NDD03N60ZT4G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 600V DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5570 pcs Podatkovni list NDD03N60ZT4G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 50µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.6 Ohm @ 1.2A, 10V
Odmik moči (maks.) 61W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena NDD03N60ZT4G-ND
NDD03N60ZT4GOSTR
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 312pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 12nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V
natančen opis N-Channel 600V 2.6A (Tc) 61W (Tc) Surface Mount DPAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 2.6A (Tc)