NDD60N360U1T4G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NDD60N360U1T4G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NDD60N360U1T4G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 114A DPAK
Podatkovni listi: NDD60N360U1T4G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NDD60N360U1T4G
Številka dela NDD60N360U1T4G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 600V 114A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5360 pcs Podatkovni list NDD60N360U1T4G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 360 mOhm @ 5.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 114W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 790pF @ 50V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 26nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V natančen opis N-Channel 600V 11A (Tc) 114W (Tc) Surface Mount DPAK
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 11A (Tc)