NDD60N745U1-35G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NDD60N745U1-35G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 6.8A IPAK-3
Podatkovni listi: NDD60N745U1-35G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NDD60N745U1-35G
Številka dela NDD60N745U1-35G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 600V 6.8A IPAK-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4717 pcs Podatkovni list NDD60N745U1-35G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja I-PAK
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 745 mOhm @ 3.25A, 10V
Odmik moči (maks.) 84W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 440pF @ 50V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 15nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V natančen opis N-Channel 600V 6.6A (Tc) 84W (Tc) Through Hole I-PAK
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 6.6A (Tc)