NDDP010N25AZT4H
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NDDP010N25AZT4H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NDDP010N25AZT4H
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 250V 10A TP-FA
Podatkovni listi: NDDP010N25AZT4H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
700 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NDDP010N25AZT4H
Številka dela NDDP010N25AZT4H Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 250V 10A TP-FA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 108186 pcs Podatkovni list NDDP010N25AZT4H.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK/TP-FA
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 420 mOhm @ 5A, 10V
Odmik moči (maks.) 1W (Ta), 52W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena NDDP010N25AZT4H-ND
NDDP010N25AZT4HOSTR
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 980pF @ 20V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 16nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 250V natančen opis N-Channel 250V 10A (Ta) 1W (Ta), 52W (Tc) Surface Mount DPAK/TP-FA
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 10A (Ta)