NTD110N02RT4
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTD110N02RT4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NTD110N02RT4
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 24V 12.5A DPAK
Podatkovni listi: NTD110N02RT4.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije NTD110N02RT4
Številka dela NTD110N02RT4 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 24V 12.5A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5693 pcs Podatkovni list NTD110N02RT4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.6 mOhm @ 20A, 10V
Odmik moči (maks.) 1.5W (Ta), 110W (Tc) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena NTD110N02RT4OSCT
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 3440pF @ 20V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 28nC @ 4.5V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 24V
natančen opis N-Channel 24V 12.5A (Ta), 110A (Tc) 1.5W (Ta), 110W (Tc) Surface Mount DPAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 12.5A (Ta), 110A (Tc)