NTD110N02RT4G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTD110N02RT4G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NTD110N02RT4G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 24V 12.5A DPAK
Podatkovni listi: NTD110N02RT4G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NTD110N02RT4G
Številka dela NTD110N02RT4G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 24V 12.5A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 102905 pcs Podatkovni list NTD110N02RT4G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.6 mOhm @ 20A, 10V
Odmik moči (maks.) 1.5W (Ta), 110W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena NTD110N02RT4GOS
NTD110N02RT4GOS-ND
NTD110N02RT4GOSTR
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 3440pF @ 20V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 28nC @ 4.5V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 24V natančen opis N-Channel 24V 12.5A (Ta), 110A (Tc) 1.5W (Ta), 110W (Tc) Surface Mount DPAK
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 12.5A (Ta), 110A (Tc)