NTD18N06
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTD18N06 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NTD18N06
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 60V 18A DPAK
Podatkovni listi: NTD18N06.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije NTD18N06
Številka dela NTD18N06 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 60V 18A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5145 pcs Podatkovni list NTD18N06.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 60 mOhm @ 9A, 10V
Odmik moči (maks.) 2.1W (Ta), 55W (Tj) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 710pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 30nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V natančen opis N-Channel 60V 18A (Ta) 2.1W (Ta), 55W (Tj) Surface Mount DPAK
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 18A (Ta)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
NTD14N03RT4
NTD14N03RT4
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: MOSFET N-CH 25V 2.5A DPAK
Na zalogi: 4548 pcs
Prenesi: NTD14N03RT4.pdf
RFQ
NTD15N06-001
NTD15N06-001
Opis: MOSFET N-CH 60V 15A IPAK
Na zalogi: 3978 pcs
Prenesi: NTD15N06-001.pdf
RFQ
NTD18N06L
NTD18N06L
Opis: MOSFET N-CH 60V 18A DPAK
Prenesi: NTD18N06L.pdf
NTD15N06T4
NTD15N06T4
Opis: MOSFET N-CH 60V 15A DPAK
Prenesi: NTD15N06T4.pdf
NTD18N06-001
NTD18N06-001
Opis: MOSFET N-CH 60V 18A IPAK
Prenesi: NTD18N06-001.pdf
NTD18N06G
NTD18N06G
Opis: MOSFET N-CH 60V 18A DPAK
Prenesi: NTD18N06G.pdf
NTD14N03RT4G
NTD14N03RT4G
Prenesi: NTD14N03RT4G.pdf
NTD15N06LT4
NTD15N06LT4
Opis: MOSFET N-CH 60V 15A DPAK
Prenesi: NTD15N06LT4.pdf
NTD18N06L-001
NTD18N06L-001
Opis: MOSFET N-CH 60V 18A IPAK
Prenesi: NTD18N06L-001.pdf
NTD18N06L-1G
NTD18N06L-1G
Opis: MOSFET N-CH 60V 18A IPAK
Prenesi: NTD18N06L-1G.pdf
NTD18N06-1G
NTD18N06-1G
Opis: MOSFET N-CH 60V 18A IPAK
Prenesi: NTD18N06-1G.pdf
NTD15N06L-001
NTD15N06L-001
Opis: MOSFET N-CH 60V 15A IPAK
Prenesi: NTD15N06L-001.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika