NTD18N06G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTD18N06G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NTD18N06G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 60V 18A DPAK
Podatkovni listi: NTD18N06G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NTD18N06G
Številka dela NTD18N06G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 60V 18A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4489 pcs Podatkovni list NTD18N06G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 60 mOhm @ 9A, 10V
Odmik moči (maks.) 2.1W (Ta), 55W (Tj) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 710pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 30nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V natančen opis N-Channel 60V 18A (Ta) 2.1W (Ta), 55W (Tj) Surface Mount DPAK
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 18A (Ta)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
NTD18N06
NTD18N06
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: MOSFET N-CH 60V 18A DPAK