NTD20N03L27
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTD20N03L27 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NTD20N03L27
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 30V 20A DPAK
Podatkovni listi: NTD20N03L27.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije NTD20N03L27
Številka dela NTD20N03L27 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 30V 20A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5049 pcs Podatkovni list NTD20N03L27.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 27 mOhm @ 10A, 5V
Odmik moči (maks.) 1.75W (Ta), 74W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1260pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 18.9nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4V, 5V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V natančen opis N-Channel 30V 20A (Ta) 1.75W (Ta), 74W (Tc) Surface Mount DPAK
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 20A (Ta)