NTD18N06LG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTD18N06LG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NTD18N06LG
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 60V 18A DPAK
Podatkovni listi: NTD18N06LG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NTD18N06LG
Številka dela NTD18N06LG Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 60V 18A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4016 pcs Podatkovni list NTD18N06LG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±15V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 65 mOhm @ 9A, 5V
Odmik moči (maks.) 2.1W (Ta), 55W (Tj) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena NTD18N06LG-ND
NTD18N06LGOS
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 675pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 22nC @ 5V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 5V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V
natančen opis N-Channel 60V 18A (Ta) 2.1W (Ta), 55W (Tj) Surface Mount DPAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 18A (Ta)