NTD20N06T4
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTD20N06T4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NTD20N06T4
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 60V 20A DPAK
Podatkovni listi: NTD20N06T4.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije NTD20N06T4
Številka dela NTD20N06T4 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 60V 20A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4005 pcs Podatkovni list NTD20N06T4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 46 mOhm @ 10A, 10V
Odmik moči (maks.) 1.88W (Ta), 60W (Tj) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena NTD20N06T4OS
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1015pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 30nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V
natančen opis N-Channel 60V 20A (Ta) 1.88W (Ta), 60W (Tj) Surface Mount DPAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 20A (Ta)