NTD20P06LT4G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NTD20P06LT4G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NTD20P06LT4G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET P-CH 60V 15.5A DPAK
Podatkovni listi: NTD20P06LT4G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NTD20P06LT4G
Številka dela NTD20P06LT4G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET P-CH 60V 15.5A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 121531 pcs Podatkovni list NTD20P06LT4G.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 150 mOhm @ 7.5A, 5V
Odmik moči (maks.) 65W (Tc) Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena NTD20P06LT4GOSDKR
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1190pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 26nC @ 5V Vrsta FET P-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 5V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V natančen opis P-Channel 60V 15.5A (Ta) 65W (Tc) Surface Mount DPAK
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 15.5A (Ta)