NZ3F12VT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NZ3F12VT1G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER 12V 800MW SOD323FL
Podatkovni listi: NZ3F12VT1G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NZ3F12VT1G
Številka dela NZ3F12VT1G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE ZENER 12V 800MW SOD323FL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 874998 pcs Podatkovni list NZ3F12VT1G.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 12V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.3V @ 10mA
Toleranca ±5.42% Paket naprave za dobavitelja SOD-323FL
Serija - Moč - maks 800mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SC-90, SOD-323F
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Impedanca (Max) (Zzt) 60 Ohms natančen opis Zener Diode 12V 800mW ±5.42% Surface Mount SOD-323FL
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100nA @ 8V