NZ3F5V1T1G
pregled izdelka
Številka dela: NZ3F5V1T1G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER 5.1V 800MW SOD323FL
Podatkovni listi: NZ3F5V1T1G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NZ3F5V1T1G
Številka dela NZ3F5V1T1G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE ZENER 5.1V 800MW SOD323FL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1237913 pcs Podatkovni list NZ3F5V1T1G.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 5.1V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.3V @ 10mA
Toleranca ±5.88% Paket naprave za dobavitelja SOD-323FL
Serija - Moč - maks 800mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SC-90, SOD-323F
Druga imena NZ3F5V1T1G-ND
NZ3F5V1T1GOSTR
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca (Max) (Zzt) 80 Ohms
natančen opis Zener Diode 5.1V 800mW ±5.88% Surface Mount SOD-323FL Trenutna - povratna puščanja @ Vr 2µA @ 2V