3152W102P
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3152W102P
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka TRIMMER 1K OHM 0.2W J LEAD TOP
Podatkovni listi: 3152W102P.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3152W102P
Številka dela 3152W102P Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis TRIMMER 1K OHM 0.2W J LEAD TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4760 pcs Podatkovni list 3152W102P.pdf
Toleranca ±25% Sklop zaključka J Lead
Temperaturni koeficient ±250ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.165" x 0.150" Face x 0.055" H (4.20mm x 3.80mm x 1.40mm)
Serija 3150, Citec Odporen material Cermet
Odpornost 1 kOhms Moč (Watts) 0.2W, 1/5W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 2-1623913-1
Število obratov 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis 1 kOhms 0.2W, 1/5W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment