3152W201P
pregled izdelka
Številka dela: 3152W201P
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka TRIMMER 200 OHM 0.2W J LEAD TOP
Podatkovni listi: 3152W201P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3152W201P
Številka dela 3152W201P Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis TRIMMER 200 OHM 0.2W J LEAD TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74964 pcs Podatkovni list 3152W201P.pdf
Toleranca ±25% Sklop zaključka J Lead
Temperaturni koeficient ±250ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.165" x 0.150" Face x 0.055" H (4.20mm x 3.80mm x 1.40mm)
Serija 3150, Citec Odporen material Cermet
Odpornost 200 Ohms Moč (Watts) 0.2W, 1/5W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 2-1623913-5
Število obratov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 27 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 200 Ohms 0.2W, 1/5W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment