3152W503P
pregled izdelka
Številka dela: 3152W503P
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka TRIMMER 50K OHM 0.2W J LEAD TOP
Podatkovni listi: 3152W503P.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3152W503P
Številka dela 3152W503P Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis TRIMMER 50K OHM 0.2W J LEAD TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4574 pcs Podatkovni list 3152W503P.pdf
Toleranca ±25% Sklop zaključka J Lead
Temperaturni koeficient ±250ppm/°C Velikost / dimenzija Rectangular - 0.165" x 0.150" Face x 0.055" H (4.20mm x 3.80mm x 1.40mm)
Serija 3150, Citec Odporen material Cermet
Odpornost 50 kOhms Moč (Watts) 0.2W, 1/5W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Druga imena 3-1623913-1
Število obratov 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis 50 kOhms 0.2W, 1/5W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
3152W202P
3152W202P
Proizvajalci: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis: TRIMMER 2K OHM 0.2W J LEAD TOP
Na zalogi: 5446 pcs
Prenesi:
RFQ
3152W204P
3152W204P
Opis: TRIMMER 200K OHM 0.2W J LEAD TOP
Na zalogi: 5341 pcs
Prenesi: 3152W204P.pdf
RFQ
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: CONN PC PIN CIRC
Prenesi: 3153-1-00-80-00-00-08-0.pdf
3152W501P
3152W501P
Opis: TRIMMER 500 OHM 0.2W J LEAD TOP
Prenesi: 3152W501P.pdf
3152W201P
3152W201P
Opis: TRIMMER 200 OHM 0.2W J LEAD TOP
Prenesi: 3152W201P.pdf
3153
Proizvajalci: Keystone Electronics Corp.
Opis: WASHER FLAT #2 NYLON
Prenesi: 3153.pdf
3153
Proizvajalci: Adafruit
Opis: 0.8" 8X16 LED MATRIX YELLOW
3152W504P
3152W504P
Opis: TRIMMER 500K OHM 0.2W J LEAD TOP
Prenesi: 3152W504P.pdf
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: CONN PC PIN CIRC 0.040DIA GOLD
Proizvajalci: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis: THERMOSTAT LOW SILHOUETTE HERM
Na zalogi: 890 pcs
3152W502P
3152W502P
Opis: TRIMMER 5K OHM 0.2W J LEAD TOP