BDS2A1002K6J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BDS2A1002K6J
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 2.6K OHM 5% 100W
Podatkovni listi: BDS2A1002K6J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BDS2A1002K6J
Številka dela BDS2A1002K6J Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 2.6K OHM 5% 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1571 pcs Podatkovni list BDS2A1002K6J.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±150ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.496" Dia x 1.004" L (38.00mm x 25.50mm) Serija BDS, CGS
Odpornost 2.6 kOhms Moč (Watts) 100W
Pakiranje Tray Paket / primer SOT-227-2
Druga imena 3-1614782-4 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Vodilni stil M4 Threaded
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.827" (21.00mm)
Lastnosti RF, High Frequency Stopnja napak -
natančen opis 2.6 kOhms ±5% 100W Thick Film Chassis Mount Resistor Sestava Thick Film