BDS2A100330RK
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
BDS2A100330RK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BDS2A100330RK
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 330 OHM 10% 100W
Podatkovni listi: 1.BDS2A100330RK.pdf2.BDS2A100330RK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BDS2A100330RK
Številka dela BDS2A100330RK Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 330 OHM 10% 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1909 pcs Podatkovni list 1.BDS2A100330RK.pdf2.BDS2A100330RK.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±150ppm/°C
Velikost / dimenzija 1.488" L x 1.000" W (37.80mm x 25.40mm) Serija BDS, CGS
Odpornost 330 Ohms Moč (Watts) 100W
Pakiranje Tray Paket / primer SOT-227-2
Druga imena 2-1614782-3
2-1614782-3-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Vodilni stil M4 Threaded
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.827" (21.00mm)
Lastnosti RF, High Frequency Stopnja napak -
natančen opis 330 Ohms ±10% 100W Thick Film Chassis Mount Resistor Sestava Thick Film