BMB1J0600RS2
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
BMB1J0600RS2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BMB1J0600RS2
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Podatkovni listi: 1.BMB1J0600RS2.pdf2.BMB1J0600RS2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BMB1J0600RS2
Številka dela BMB1J0600RS2 Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 644919 pcs Podatkovni list 1.BMB1J0600RS2.pdf2.BMB1J0600RS2.pdf
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija BMB-R
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 1-1624116-3
1-1624116-3-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število linij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca @ Pogostost 600 Ohms @ 100MHz Višina (maks.) 0.037" (0.95mm)
Vrsta filtra - DC Resistance (DCR) (Max) 800 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 200mA