BMB2A0060LN2
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
BMB2A0060LN2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BMB2A0060LN2
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka FERRITE BEAD 60 OHM 0805 1LN
Podatkovni listi: 1.BMB2A0060LN2.pdf2.BMB2A0060LN2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BMB2A0060LN2
Številka dela BMB2A0060LN2 Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis FERRITE BEAD 60 OHM 0805 1LN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1066723 pcs Podatkovni list 1.BMB2A0060LN2.pdf2.BMB2A0060LN2.pdf
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm) Serija BMB-L
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena A102077DKR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število linij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca @ Pogostost 60 Ohms @ 100MHz Višina (maks.) 0.043" (1.10mm)
Vrsta filtra - DC Resistance (DCR) (Max) 50 mOhm
Trenutna ocena (maks.) 850mA