CFR100J68R
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CFR100J68R
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 68.0 OHM 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CFR100J68R.pdf2.CFR100J68R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CFR100J68R
Številka dela CFR100J68R Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 68.0 OHM 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1727493 pcs Podatkovni list 1.CFR100J68R.pdf2.CFR100J68R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -450ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Serija CFR100, Neohm Odpornost 68 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena 4-1623925-9
4-1623925-9-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 68 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Sestava Carbon Film