CFR100J8K2
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CFR100J8K2
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 8.20K OHM 1W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.CFR100J8K2.pdf2.CFR100J8K2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CFR100J8K2
Številka dela CFR100J8K2 Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 8.20K OHM 1W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1604335 pcs Podatkovni list 1.CFR100J8K2.pdf2.CFR100J8K2.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient 0/ -450ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Serija CFR100, Neohm Odpornost 8.2 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena 5-1623925-1
5-1623925-1-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 8.2 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Sestava Carbon Film