CJT1001K2JJ
pregled izdelka
Številka dela: CJT1001K2JJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 1.2K OHM 5% 100W
Podatkovni listi: CJT1001K2JJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
120 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CJT1001K2JJ
Številka dela CJT1001K2JJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 1.2K OHM 5% 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4817 pcs Podatkovni list CJT1001K2JJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±440ppm/°C
Velikost / dimenzija 6.496" L x 1.575" W (165.00mm x 40.00mm) Serija CJT, CGS
Odpornost 1.2 kOhms Moč (Watts) 100W
Pakiranje Bulk Paket / primer Rectangular Case
Druga imena 3-1879467-8
3-1879467-8-ND
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.787" (20.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1.2 kOhms ±5% 100W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound