CJT1001R5JJ
pregled izdelka
Številka dela: CJT1001R5JJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 1.5 OHM 5% 100W
Podatkovni listi: CJT1001R5JJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CJT1001R5JJ
Številka dela CJT1001R5JJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 1.5 OHM 5% 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3258 pcs Podatkovni list CJT1001R5JJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±440ppm/°C
Velikost / dimenzija 6.496" L x 1.575" W (165.00mm x 40.00mm) Serija CJT, CGS
Odpornost 1.5 Ohms Moč (Watts) 100W
Pakiranje Bulk Paket / primer Rectangular Case
Druga imena 1879467-3
1879467-3-ND
delovna temperatura -
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Vodilni stil Wire Leads
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.787" (20.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1.5 Ohms ±5% 100W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound