CJT500100RJJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
CJT500100RJJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CJT500100RJJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 100 OHM 5% 500W
Podatkovni listi: CJT500100RJJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CJT500100RJJ
Številka dela CJT500100RJJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 100 OHM 5% 500W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1426 pcs Podatkovni list CJT500100RJJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±440ppm/°C
Velikost / dimenzija 13.189" L x 2.362" W (335.00mm x 60.00mm) Serija CJT, CGS
Odpornost 100 Ohms Moč (Watts) 500W
Pakiranje Bulk Paket / primer Rectangular Case
Druga imena 2-1879473-5
2-1879473-5-ND
A105555
delovna temperatura -
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Wire Leads Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.181" (30.00mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 100 Ohms ±5% 500W Wirewound Chassis Mount Resistor