CJT50012RJJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CJT50012RJJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 12 OHM 5% 500W
Podatkovni listi: CJT50012RJJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CJT50012RJJ
Številka dela CJT50012RJJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 12 OHM 5% 500W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1655 pcs Podatkovni list CJT50012RJJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±440ppm/°C
Velikost / dimenzija 13.189" L x 2.362" W (335.00mm x 60.00mm) Serija CJT, CGS
Odpornost 12 Ohms Moč (Watts) 500W
Pakiranje Bulk Paket / primer Rectangular Case
Druga imena 1-1879473-4
1-1879473-4-ND
delovna temperatura -
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Vodilni stil Wire Leads
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.181" (30.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 12 Ohms ±5% 500W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound