CJT50022RJJ
pregled izdelka
Številka dela: CJT50022RJJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 22 OHM 5% 500W
Podatkovni listi: CJT50022RJJ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CJT50022RJJ
Številka dela CJT50022RJJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 22 OHM 5% 500W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1611 pcs Podatkovni list CJT50022RJJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±440ppm/°C
Velikost / dimenzija 13.189" L x 2.362" W (335.00mm x 60.00mm) Serija CJT, CGS
Odpornost 22 Ohms Moč (Watts) 500W
Pakiranje Bulk Paket / primer Rectangular Case
Druga imena 1-1879473-7
1-1879473-7-ND
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.181" (30.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 22 Ohms ±5% 500W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound