CJT5001K8JJ
pregled izdelka
Številka dela: CJT5001K8JJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 1.8K OHM 5% 500W
Podatkovni listi: CJT5001K8JJ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CJT5001K8JJ
Številka dela CJT5001K8JJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 1.8K OHM 5% 500W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1417 pcs Podatkovni list CJT5001K8JJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±440ppm/°C
Velikost / dimenzija 13.189" L x 2.362" W (335.00mm x 60.00mm) Serija CJT, CGS
Odpornost 1.8 kOhms Moč (Watts) 500W
Pakiranje Bulk Paket / primer Rectangular Case
Druga imena 4-1879473-0
4-1879473-0-ND
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.181" (30.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1.8 kOhms ±5% 500W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound